Пятница, 21.02.2020, 01:42

МАРИУПОЛЬСКАЯ ОШ 18

Календарь
«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Статистика

Объявления

Уважаемые родители

и учащиеся!

 

 

11, 12, 13 июня 2018 года с 10:00 до 12:00 в школе состоится собеседование по приему заявлений выпускников 9-х классов для дальнейшего обучения в школе.

В 2018 – 2019 учебном году в школе планируется открытие 10-го класса с украинским языком обучения:

При поступлении учитывается средний балл свидетельства о базовом среднем образовании.

При себе иметь:

  1. Паспорт
  2. Идентификационный номер.
  3. Документы об образовании:

- свидетельство о базовом среднем образовании;

- приложение к свидетельству о базовом среднем образовании.

 

 

Администрация школы

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки!

 

Згідно наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», прийом документів дітей до 1-х класів у 2018 році, які проживають на закріпленій території обслуговування, закінчується 01 червня 2018 року.

До 15 червня 2018 року включно на вільні місця можуть бути зараховані діти, які не проживають на закріпленій території обслуговування.

Список зарахованих дітей до 1-их класів вказано у наказі.


Зарахувати наступних учнів до 1-х класів школи станом на 01.06.2018 року
Зеленський Олександр Олегович
Шейко Катерина Вадимівна
Волинець Ілля Олегович
Черненко Данило Павлович
Онищенко Анастасія Андріївна
Лаврінов Даниїл Олександрович
Волошин Єгор Васильович
Бондар Дар’я Олександрівна
Лепський Кирило Костянтинович
 Трошин Микита Вадимович
 Москаленко Артем Олександрович
 Бондар Анастасія Дмитрівна
 Воробйова Анастасія Віталіївна
 Румянцев Роман Артурович
 Джелалі Станіслав Іванович
 Кузьменко Ілля Сергійович
 Орчелота Тимур Сергійович
 Кірюта Олексій Олексійович
 Євчук Софія Романівна
 Романенко Каміла Євгенівна
 Богатир Софія Олександрівна
 Гончарова Аліна Андріївна
 Копичко Кирило Олександрович
 Тарасенко Микита Сергійович
 Піщулін Ярослав Андрійович
 Коваленко Злата Костянтинівна
 Гусак Богдан Іванович
 Зорін Ярослав Дмитрович
 Цміханов Амір Русланович
 Салуян Ян Михайлович
 Криворотенко Ніка Олександрівна
 Згара Олександр Олексійович
 Балабан Крістіна Миколаївна
 Яксманицька Анастасія Сергіївна
 Іванов Володимир Олексійович
 Трубачов Данило Вікторович
 Камєнєва Альона Геннадіївна
 Кацаран Кіра Станіславівна
 Мінлікаєв Артем Русланович
 Башкісер Владислав Леонідович
 Курочкін Кіріл Максимович
 Коваленко Родіон Романович
 Іщенко Тетяна Олегівна
 Харенко Олександр Альбертович
 Волобуєв Артем Миколайович
 Федорко Діана Олександрівна
 Пацула Мирослава Віталіївна
 Мандзюк Анастасія Максимівна
 Чекер Орина Ігорівна
 Суслов Дмитро Олегович
 Кривоухов Максим Олександрович
 Пефті Євген Олегович
 Горобець Кирило Олександрович
 Майбулат Олена Сергіївна
 Прокопенко Віталіна Андріївна
 Гроїцька Аліна Володимирівна
 Сопова Софія В’ячеславівна
 Капустіна Софія  Русланівна
 Голенкова Аніта Романівна
 Тищенко Анастасія Ігорівна
 Солодка Марія Володимирівна
 Єсін Марк Антонович
 Ятманов Іван Олександрович
 Фішер Римма Романівна
 Бондаренко Максим Віталійович
Федченко Софія Артемівна
Блінов Кирило В’ячеславович

 

 

Адміністрація школи № 18

.

.

.

.

Внимание СОБРАНИЕ

РОДИТЕЛЕЙ БУДУЩИХ ПЕРВОКЛАССНИКОВ

2018 – 2019 УЧ.ГОДА

СОСТОИТСЯ

15 МАЯ 2018 ГОДА

в 17.00 ч.

В АКТОВОМ ЗАЛЕ ШКОЛЫ

Администрация школы № 18

 

,

,

,

,

,

 

Внимание 05.03.2018 начало каникул!!!

Домашнего задания в период с 05.03.18 по 11.03.18 не будет.

12.03.18 ждем на занятиях.

Всем хорошего отдыха!!!

 

 

.

.

.

.

.

 

.

 

 

 

 

             Уважаемые родители ! 

ОШ № 18 объявляет набор детей 5 – ти летнего возраста

в школу раннего развития «Малыш».

Организационное собрание состоится

в актовом зале школы 14 сентября 2017 года  в 16.30 часов.

Начало занятий 18.09.2017 г. в 16.30.

 

             Уважаемые родители и ученики! 

ПЕРЕКЛИЧКА

состоится

28 августа 2017 года

для

2-6 классов в 9.00

7-11 классов в 10.00

во дворе школы

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ ВИПУСКНИХ КЛАСІВ
.
Доводимо до Вашого відома інформацію щодо роботи "гарячої лінії" департаменту освіти міської ради т. 33-30-44 стосовно профорієнтаційного консультування.
.

«ЩО  РОБИТИ ПРИ  УКУСІ  БДЖІЛ, ОС?»

В останній час збільшилась кількість людей, які звертаються за медичною допомогою після укусу бджоли або оси, так що ця проблема сьогодні дуже актуальна.

Бджоли нападають на людину виключно в цілях самозахисту. Потерпілому необхідно витягти з рани жало, щоб менше отрути попало в кров. На відміну від бджіл, оси після нападу не вмирають. Найбільш небезпечні укуси шершнів і джмелів - представників найбільшого роду ос. Вони боляче вжалюють, а їх отрута - сильний алерген. До того ж під час укусу самка комахи відкладає під шкіру людини личинку, яка викликає запалення.

Для здорової людини укус комахи безпечний, але є категорія людей, яким слід уникати нападу ос. Це, в першу чергу, алергіки і астматики. Отрута оси на деяких людей діє як найсильніший алерген. Має значення і місце укусу. Якщо він потрапив в область грудної клітини, живота, а також в голову, наслідки можуть бути більш важкими, ніж при укусі в ногу або руку. Дуже небезпечні укуси в область ротової порожнини. Це може відбутися якщо ви відкусили, наприклад, яблуко або шматочок кавуна, на якому сиділа оса. Такий укус часто призводить до набряку дихальних шляхів і смерті від задишки.

Як же захистити себе від укусів бджіл, ос?

Ми приваблюємо до себе бджіл не тільки солодощами і фруктами, але й ... одягом. Бджолам подобаються яскраві кольори, а також квітчастий візерунок. Осам подобаються гнилі фрукти, солодкі страви і напої. Не допускайте, щоб вдома псувались продукти, відро для сміття завжди тримайте закритим. Якщо поблизу з'явились бджоли або оси, уникайте різких рухів - предмет, який повільно рухається, непомітний для комах і не провокує їх.

Не ходіть босоніж або у відкритому взутті по траві, будьте пильні біля кущів, які квітнуть. Перед тим як понюхати букет, переконайтесь, що на квітах немає комах.

Приваблює ос і бджіл різкий запах поту і квіткова косметика. Щоб не подразнювати комах, намагайтесь пахнути літом нейтрально. Вікна вдома відчиняйте з заходом сонця, коли всі бджоли і оси повернулись до своїх гнізд.

Перша допомога при укусі бджоли, оси

В першу чергу постарайтесь вилучити отруту із ранки, потім охолодіть ужалене місце, прикладіть примочку з розчином солі або соди (десертна ложка на півсклянки води). Навколо ранки можна нанести гормональну мазь або антигістамінний гель. Прийміть антигістамінний засіб, а також глюконат кальцію (по одній таблетці чотири рази на день).

Якщо в укушеного розвивається набряк лицевих тканин, бронхоспазм, прискорюється серцебиття, з'являються судоми, біль у попереку, суглобах, області серця, слід негайно викликати “швидку допомогу ”.

Допомога при укусах бджіл (ос, джмелів), змій

З усіх комах найбільшу небезпеку для людини становлять оси (шершень, звичайна оса тощо) і бджоли. Вони мають отрутний апарат, який складається із двох залоз (кислої і лужної), що з’єднуються з жалом.

Бджоли поза гніздом чи вуликом майже не пускають у хід жало, але коли небезпека загрожує їхній домівці — вони нападають роєм. Ступінь отруєння після укусів бджіл залежить від кількості одночасних укусів, місця враження та індивідуальної реакції організму до бджолиної отрути. На місці враження з’являється пекучий біль, почервоніння зони запалення, набряк. Він може зникнути через декілька годин або днів. Деколи можливе загальне отруєння організму. Необхідно видалити жало, промити ранку етиловим чи нашатирним спиртом. Дати випити постраждалому стакан міцного солодкого чаю. Біль вгамовує лід, свинцеві примочки. Найнебезпечнішими є укуси ротової порожнини. У цьому випадку необхідно звернутися до лікаря. А як першу допомогу — слід прикласти холод. Набряк, що виникає після укусу, може розповсюдитись на гортань і зів, та призвести до удушення. Отож, щоб полегшити біль при укусах комах {оси, бджоли), необхідно: видалити зі шкіри жало; прикласти примочки з розчиненої у воді харчової соди; накласти лід на 20 хв. протягом декількох годин.

За характером дії отрути змій поділяють на дві групи: «кров’яні отрути» {отрути гадюк) і нервово-паралітичні (отрути кобр). Укус гадюки особливо небезпечний для хворих людей. Отрути гадюк викликають як місцеву дію (сильний біль, набряк, крововиливи), так і загальну токсичну дію на організм (ослаблення серцевої діяльності, зниження артеріального тиску тощо). Крововиливи у внутрішні органи бувають небезпечними для життя. У важких випадках смерть може настати від таких ускладнень навіть за кілька днів після укусу.

Отрута кобр діє на нервові центри, перш за все, на дихальний; смерть настає від паралічу дихальних м’язів. Сила дії отрути залежить від її кількості, місця укусу і фізіологічного стану людини.

Для того щоб захиститися від укусів змій та інших отруйних тварин, потрібно знати, які отруйні тварини трапляються в даній місцевості, та особливості поведінки цих тварин; уміти розрізняти ознаки отруйних і неотруйних тварин (наприклад, вужа і гадюки) і уникати з ними контакту; пам’ятати, що різкі рухи тільки привертають увагу цих тварин і можуть викликати їх напад.

Правила першої допомоги при укусах змій: слід створити всі умови для негайного введення сироватки; забезпечити потерпілому нерухомість, оскільки надмірні рухи сприяють швидкому проникненню отрути у кров; звільнити кінцівки від взуття, шкарпеток, браслетів тощо, оскільки може виникнути набрякне перетягувати гумовим джгутом кінцівку вище від місця укусу, оскільки це може призвести до порушення обміну речовин в ураженій ділянці; не надрізати краї рани і не відсмоктувати з неї кров, оскільки через пошкодження слизової оболонки ротової порожнини отрута може швидко потрапити у кров; дати випити значну кількість рідини (води, кави, чаю). Після надання першої допомоги потерпілого необхідно доставити у медичний заклад для введення антитоксичної сироватки — у місцевостях, де трапляються отруйні тварини, у розпорядженні медичних працівників є набір таких сироваток. Особливо небезпечними для здоров’я є нейротоксичні отрути. При їх потраплянні в організм людини перед лікарем стоїть завдання — відновити дихання, захистити клітини мозку від ураження.

 
 
 
 
 
 

 

             Уважаемые родители и ученики! 

В связи с повышенной заболеваемостью, во всех школах города обьявлен КАРАНТИН.

С 19 декабря приостановлен учебно-воспитательный процесс. Отработка учебного материала будет уточнена позже. Следите за новостями на сайте.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                       

 ​  

 

Шановні батьки та учні школи!!!

 

              Доводимо до Вашого відома, що 20.02.2016, о 10.00, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбудеться мітинг – реквієм, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Запрошуються педагогічні учнівські та батьківські колективи взяти участь у заході.  

 

Довод  

ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ!!!

Уважаемые родители, доводим до вашего сведения, что в четверг, 18.02.2016 года, будет проводиться вакцинация "ПОЛИОМИЕЛИТ" учащихся 1-11 классов.

 

ВНИМАНИЕ,ВНИМАНИЕ!!!

 В связи с понижением уровня заболеваемости респираторными инфекциями детей школьного возраста, на основании письма начальника Мариупольского городского Управления Главного управления госсанэпидемслужбы Донецкой области от 04.02.2016 №112/02/04, распоряжения городского головы от 05.02.2016 № 61р, приказа начальника управления образования от 05.02.2016 № 103 возобновлен учебно - воспитательный процесс в 1-11 классах в общеобразовательных учебных заведениях с 08.02.2016 года . Обучение будет проводиться в обычном  режиме. 

Администрация

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

             Уважаемые родители и ученики! 

В связи с проведением выборов на базе нашей школы, согласно приказа управления образования Мариупольского городского совета от 25.11.2015 года №912 "Про режим роботи навчально-виховних закладів міста 30 листопада 2015 року".

30 ноября отменен учебно-воспитательный процесс. Отработка учебного материала будет за счет интенсификации уроков.

 

 

С праздником коллеги!!!

    

Мы сегодня работать не станем,

Ожидая волшебное чудо.

С Новым годом друг друга поздравим:

Пусть год денежным, радостным будет.

В Новый год, дорогие коллеги,

Я войти вам с удачей желаю.

Пусть судьба дарит вам обереги.

С зимней сказкой я вас поздравляю!

https://sites.google.com/site/marschool18/